KOLAY ERİŞİM
YÜCE TÜRK MİLLETİNE DUYURUMUZ


Aziz Türk Silahlı Kuvvetlerinin kıymetli evlatlarının arasına sızmış FETÖ terör örgütünün, 15 Temmuz 2016 günü Cumhuriyetimize, Demokrasimize, Devletin bütünlüğüne yönelik menfur kalkışması, başta Sayın Cumhurbaşkanımız, T.B.M.M. Başkanı ve üyelerimiz, Başbakan ve Bakanlar Kurulumuz, TSK'nın ve Emniyet Teşkilatımızın kahraman evlatları ve Yüce Türk Milletinin yiğit evlatlarının direnişi ile akamete uğratılmıştır.

OYAK olarak bu menfur girişimi şiddetle kınıyor, Devletimize ve Milletimize karşı yapılan bu çirkin şehit düşen vatan evlatlarını rahmetle ve minnetle anarken, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Cumhuriyerimizin temel ilkelerinin, insan haklarının, demokrasinin ve hukukun üstünlüğünün tesis edilmesi ve korunması için Devletin ve Milletin gösterdiği her çabanın yanında yer aldığımızı bu vesile ile Aziz Milletimize duyuruyoruz.

Saygılarımızla,
OYAKCUMHURBAŞKANI'NDAN ADANA ÇİMENTO'YA ÖDÜL

Adana Ticaret Borsası'nın 100. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle 24 Nisan 2014 tarihinde Adana Sheraton Oteli’nde düzenlenen tören ile 2012 yılında ISO ilk ve ikinci 500 Büyük firma arasına giren Şirketlere plaket verildi.


2012 yılında ISO İlk 500 firma arasında 284. sırada yer alan Adana Çimento'nun plaketi Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Abdullah GÜL tarafından Adana Çimento Genel Müdürü Kemal DOĞANSEL'e verildi.DEVAM

TÜRK ÇİMENTO SEKTÖRÜNDE ADANA ÇİMENTO

1950'li yıllarda kalkınmakta olan Türkiye'nin çimentoyu ihtiyacını karşılamak üzere, Adana'da 150.000 ton/yıl kapasiteli bir çimento fabrikasının kurulmasına karar verilir.

ADANA ÇİMENTO’DAN...

ÜRÜNLERİMİZ

Adana Çimento Fabrikası'nda her tip çimento TS EN 197-1 ve ilgili diğer çimento standartlarına uygun olarak üretilmektedir..


PROJELERİMİZ

MMK Metalurji ve Liman İşletmeciliği Projesi, Euromoney dergisi tarafından finans ve proje alanında Avrupa ve Ortadoğu birincisi seçilmiştir.


TÜM PROJELER