KOLAY ERİŞİM
OYAK ÇİMENTO ŞİRKETLERİ 2016 ÜÇÜNCÜ ÇEYREK SONUÇLARI AÇIKLANIYOR


OYAK Çimento'nun halka açık şirketleri dokuz aylık sonuçlarını 31 Ekim Pazartesi günü seans sonunda açıklayacaktır.CUMHURBAŞKANI'NDAN ADANA ÇİMENTO'YA ÖDÜL

Adana Ticaret Borsası'nın 100. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle 24 Nisan 2014 tarihinde Adana Sheraton Oteli’nde düzenlenen tören ile 2012 yılında ISO ilk ve ikinci 500 Büyük firma arasına giren Şirketlere plaket verildi.


2012 yılında ISO İlk 500 firma arasında 284. sırada yer alan Adana Çimento'nun plaketi Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Abdullah GÜL tarafından Adana Çimento Genel Müdürü Kemal DOĞANSEL'e verildi.DEVAM

TÜRK ÇİMENTO SEKTÖRÜNDE ADANA ÇİMENTO

1950'li yıllarda kalkınmakta olan Türkiye'nin çimentoyu ihtiyacını karşılamak üzere, Adana'da 150.000 ton/yıl kapasiteli bir çimento fabrikasının kurulmasına karar verilir.

ADANA ÇİMENTO’DAN...

ÜRÜNLERİMİZ

Adana Çimento Fabrikası'nda her tip çimento TS EN 197-1 ve ilgili diğer çimento standartlarına uygun olarak üretilmektedir..


PROJELERİMİZ

MMK Metalurji ve Liman İşletmeciliği Projesi, Euromoney dergisi tarafından finans ve proje alanında Avrupa ve Ortadoğu birincisi seçilmiştir.


TÜM PROJELER